Meist

Worldcameras.info on fotograafiale ja fototehnikale keskenduv blogi, kust leiab uudiseid ja arvamusi, arvustusi ja abimaterjale. Kirjutame sellest, mis pilte tehes ise on ära proovitud, ning ka sellest, mis veebis värskelt tähelepanu tõmbab. Kui tahad end samade teemadega kursis hoida, siis aitab see sait mõttekaaslasi leida ja aega kokku hoida – nii kaamera kui arvuti taga.
info@worldcameras.info

Worldcameras.info saidil kirjutavad:

Toomas-Vahur Lihtmaa: Minu kireks on visuaalne kunst. Fotograafia on hea võimalus oma mõtteid ja tundeid pildikeeles väljendada. Olulise osa oma tegevusest olen pühendanud kunsti ja fotograafia õpetamisele.
tom@worldcameras.info

Martin Varik: Minu esimesed digifoto kogemused pärinevad 2004. aastast ja kuni viimase ajani on peamine pildistamisteema olnud tavapärasest erilisemad ja kiiremad autod, mida olen pildistanud nii oma meeleheaks kui ka trüki- ja veebiväljaannetele. Ei ütle aga ära ühestki heast võimalusest vaadata uutele asjadele läbi kaamera, et oma oskusi mitmekülgsemaks muuta. Lisaks fotole pakub mulle huvi liikuva pildi üles võtmine ja kokku lõikamine. Minu isiklik koduleht on martinvarik.com, aga minu eelmise aasta tegemistega saab tutvuda ka minu 2012 aasta tagasivaates.